Stolarstwo Waldemar Gołąb

Stolarstwo Waldemar Gołąb

Meble Gołąb
ul. 11 Listopada 9 (zakład), ul. 11 Listopada 1 (salon)
97-500 Radomsko, Łódzkie
44 68 23 633

www.meblegolab.pl
e-mail: biuro@meblegolab.pl

Firma Meble Gołąb jest producentem mebli pokojowych o wysokiej jakości i ciekawym wzornictwie.


Oferta / Usługi

Firma Stolarstwo Waldemar Gołąb jest przedsiębiorstwem z ponad 30-letnią tradycją. Na przestrzeni tych lat, z niewielkiego zakładu stolarskiego, zatrudniającego kilka osób, przeistoczyliśmy się w całkiem sporą firmę, dysponującą nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wykwalifikowanymi pracownikami. Chcąc zadowolić gusta naszych klientów, produkujemy różnorodne meble do salonu, jadalni, sypialni, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nasza firma dużą wagę przywiązuje zarówno do jakości  produktów, jak i ich wzornictwa, wpisującego się we współczesne trendy w zakresie projektowania mebli.

Słowa kluczowe: meble Radomsko, sklepy meblowe Radomsko, Meble Gołąb


Galeria
aranżacje
wnętrz

Zobacz, jak możesz urządzić wnętrze Twojego domu, wpisując się we współczesne trendy architektury. Przedstawiamy galerie stylizacji wnętrz, przygotowane m. in. przez naszych Klientów.

Artykuły
aktualności

Bieżące informacje dotyczące tego, co związane z hasłem meble Radomsko oraz artykuły o tematyce branżowej. Sprawdź, „co w drewnie piszczy”.

Wydawca
oferta

Wydawcą strony jest firma CDE – Centrum Doradztwa Ekonomicznego. Zapoznaj się z ofertą meblowe-radomsko.pl, która jest skierowana do szerokiego grona przedsiębiorców działających w branży meblarskiej oraz w jej otoczeniu biznesowym. Dołącz do nas, bo warto!

Newsletter
bądź na bieżąco